Αθλητισμός
Α. Ο. Κηφισιάς: Ο Σπόρκσλεντ για αντί-Φερέρα
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2015/09/images_915_kifisia_volei2.jpg)
Τον αντικαταστάτη του Μάριο Φερέρα βρήκε η ανδρική ομάδα βόλεϊ του Α.Ο. Κηφισιάς στο πρόσωπο του Κέβιν Σπόρκσλεντ. Ο δίμετρος ακραίος κατάγεται από το Σουρινάμ της Νότιας Αμερικής κι είναι γεννημένος στις 23/10/1993. Με άλμα στα 3,54, ο νεαρός Σουριναμέζος φορά τα χρώματα της Εθνικής της χώρας του, ενώ έχει την ικανότητα να αγωνίζεται και ως διαγώνιος.
Continue Reading