Αθλητισμός
Επιστρέφουν στα γήπεδα οι ομάδες της ΕΠΣ Αθηνών
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου σε Α΄ και Β΄ Κατηγορία
Η ΕΠΣ Αθηνών ανακοίνωσε το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τους αγώνες της Α’ και Β’ κατηγορίας, ενώ όπως είναι γνωστό η Γ’ κατηγορία θα ξεκινήσει μια εβδομάδα μετά.
Το πρόγραμμα έχει ως εξής:
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
|||
1. |
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
2. |
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ |
Κυριακή |
08/01/23 |
11:00 |
|||
3. |
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
4. |
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
5. |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
|||
6. |
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
7. |
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
8. |
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ |
Κυριακή |
08/01/23 |
11:00 |
|||
9. |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ |
Κυριακή |
08/01/23 |
11:00 |
|||
10. |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
|||
11. |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
12. |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
13. |
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
14. |
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
15. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
|||
16. |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
17. |
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
18. |
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ |
Κυριακή |
08/01/23 |
11:00 |
|||
19. |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ |
Κυριακή |
08/01/23 |
11:00 |
|||
20. |
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
21. |
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
|||
22. |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
23. |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
24. |
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
25. |
ΑΡΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ |
Κυριακή |
08/01/23 |
10:00 |
|||
26. |
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
27. |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
|||
28. |
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
29. |
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
30. |
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ |
Κυριακή |
08/01/23 |
11:00 |
|||
31. |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ |
Κυριακή |
08/01/23 |
11:30 |
|||
32. |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
33. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ |
Κυριακή |
08/01/23 |
15:00 |
|||
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος |
|||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
|||
34. |
ΠΟΨ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
35. |
ΙΑΣΩΝ – ΠΕΥΚΗ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
36. |
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
37. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
38. |
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |
|||
39. |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ |
Σάββατο |
07/01/23 |
15:00 |