Ανακοινώσεις
Σεμινάριο εθελοντών Πρώτων Βοηθειών στον Δήμο Παπάγου – Χολαργού
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/06/6166b7a9ea1138bceecc05e40a4ed99c_L-1.jpg)
Το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Παπάγου – Χολαργού, σε συνεργασία με τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό, διοργανώνουν την Τετάρτη 26 Ιουνίου και ώρες 19:30 έως 21:00 το πολύ ενδιαφέρον σεμινάριο «Πρώτων Βοηθειών», με ομιλήτρια την κα Στέλλα Αθανασάκη.
Το σεμινάριο θα διεξαχθεί στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στο Δημαρχείο Παπάγου – Χολαργού (Περικλέους 55) και η παρακολούθησή του θα είναι δωρεάν για το κοινό.
Continue Reading