Αγίας Παρασκευής
Δωρεά 300 κιλών ζυμαρικών στο Κοινωνικό Παντοπωλείο Αγίας Παρασκευής
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/07/ΖΥΜΑΡΙΚΑ_2.jpg)
Τριακόσια κιλά ζυμαρικά προσφέρθηκαν στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Αγίας Παρασκευής.
Η προσφορά πραγματοποιήθηκε από επιχειρηματία φίλο του Δημάρχου της πόλης Βασίλη Ζορμπά. Ο δωρητής επιθυμεί για μία ακόμη φορά να διατηρήσει την ανωνυμία του και εξακολουθεί να προσφέρει στον Δήμο νωπά και τυποποιημένα τρόφιμα.
Ο Δήμαρχος τον ευχαρίστησε για την προσφορά του και επισήμανε ότι «είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει μια συνεχής εισροή τροφίμων στο Κοινωνικό Παντοπωλείο από συνανθρώπους μας, που βασικό τους μέλημα είναι η στήριξη των εμπερίστατων συνδημοτών μας μέσω των κοινωνικών δομών του Δήμου».
Continue Reading