Διονύσου Φοιτητική Συγκοινωνία Δήμου Διονύσου: Μέχρι πότε θα εξυπηρετεί τους φοιτητές Δημοσιεύθηκε 1 έτος πριν στις 8 Ιουνίου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Για την καλύτερη εξυπηρέτηση των φοιτητών του Δήμου μας που εξυπηρετούνται από τη Φοιτητική Συγκοινωνία, ο Δήμος Διονύσου ανακοινώνει τη λειτουργία των γραμμών της Φοιτητικής Συγκοινωνίας έως και την Παρασκευή 7 Ιουλίου 2023. Σχετικά θέματα:φοιτητική συγκοινωνία επομενο Webinars Ψηφιακού Εγγραμματισμού από τον ΣΒΑΠ Προηγουμενο Πανελλήνιες 2023: Λατινικά, Χημεία και Πληροφορική σήμερα για τους υποψηφίους των ΓΕΛ Continue Reading Δείτε επίσης Ξεκινούν και πάλι τα δρομολόγια μεταφοράς των φοιτητών του Δήμου Πεντέλης Αρχίζουν τα δρομολόγια του Φοιτητικού Λεωφορείου του Δήμου Φυλής Ξεκινά το φοιτητικό δρομολόγιο της Δημοτικής Συγκοινωνίας Ηρακλείου Αττικής Σε λειτουργία η «Φοιτητική Λεωφορειακή Γραμμή» του Δήμου Πετρούπολης Δήμος Πεντέλης: Ξεκινούν και πάλι τα δρομολόγια της φοιτητικής συγκοινωνίας Αλλάζει το φοιτητικό δρομολόγιο της Δημοτικής Συγκοινωνίας Ηρακλείου Αττικής Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις8 λεπτά πριν Η «ορμόνη της αγάπης» μετατρέπει τα άγρια λιοντάρια σε… ναζιάρες γάτες Ειδήσεις24 λεπτά πριν Η Σάμος στην κορυφή των μη συμβατικών προορισμών που προτιμούν οι Ελβετοί Κεντρικό Θέμα24 λεπτά πριν Στο λιμάνι της Ραφήνας θα καταπλέουν κανονικά από σήμερα τα πλοία Ειδήσεις53 λεπτά πριν Σχολεία: Ποιοι επιστρέφουν στις 2 και ποιοι στις 11 Σεπτεμβρίου Κεντρικό Θέμα53 λεπτά πριν Πολύ υψηλός κίνδυνος πυρκαγιάς και σήμερα σε Αττική και Στερεά Ελλάδα ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ