Κοινωνία Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας του Α.Γ.Σ. Νέας Ιωνίας “Ανατολή” Δημοσιεύθηκε 7 μήνες πριν στις 8 Ιανουαρίου 2024 Από xtypos6 Share Tweet Ο Α.Γ.Σ Νέας Ιωνίας “Ανατολή” προσκαλεί τους πολίτες στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας για το 2024. Η εκδήλωση θα λάβει χώρα την Κυριακή 21 Ιανουαρίου, στο Συνεδριακό Κέντρο του Δήμου (πλησίον ΚΕΠ Ν. Ιωνίας), στις 18:00. Η σχετική πρόσκληση: Σχετικά θέματα:ΑΓΣ Ανατολήκοπή πίτας επομενο Εντυπωσιακός ο εορτασμός των Θεοφανίων στον Δήμο Περιστερίου Προηγουμενο Η κοινότητα του Ρέντη έκοψε την πίτα της Continue Reading Δείτε επίσης Στέργιος Σιούτης: Ο κάτοικος Νέας Ιωνίας που θα συμμετάσχει στον “Μαραθώνιο για Όλους” των Ολυμπιακών Αγώνων Κομματικές Οργανώσεις Ν. Ιωνίας του ΚΚΕ – Ολοκληρώθηκαν οι συναντήσεις με τα ερασιτεχνικά αθλητικά σωματεία Συνεχίζουν τις συναντήσεις με αθλητικά σωματεία της Πόλης οι Κομματικές Οργανώσεις Ν. Ιωνίας του ΚΚΕ Τιμητική Βράβευση των Εθελοντών του Δήμου Αιγάλεω Φωτορεπορτάζ από την εκδήλωση κοπής πίτας της “Ελπίδας για τη Μεταμόρφωση” Πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας της παράταξης «Πρώτα η Ηλιούπολη» Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Αθλητισμός25 λεπτά πριν Τρομερός Τεντόγλου, έγραψε ιστορία! «Χρυσός» και στο Παρίσι Άγίου Δημητρίου2 ώρες πριν Δήμος Αγ. Δημητρίου: Συνεργασία για την προώθηση της ισότητας και την ενίσχυση της οικογένειας Αθλητισμός3 ώρες πριν Ανακαίνιση του γηπέδου «Παντελής Αντωνίου» στο Πέραμα Αθλητισμός3 ώρες πριν Το εισιτήριό τους μέσω του Gov.gr Wallet ταυτοποιούν από σήμερα και οι φίλαθλοι-μόνιμοι κάτοικοι εξωτερικού Ανακοινώσεις4 ώρες πριν Παρουσίαση βιβλίου “Ιστορία της Ηρωικής Νήσου Κάσου” στο νησί ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ