Στο πρωτοποριακό πρόγραμμα «myKEPlive» συμμετέχει ο Δήμος Διονύσου, μέσω του ΚΕΠ Αγίου Στεφάνου, δίνοντας τη δυνατότητα στους πολίτες να εξυπηρετούνται από υπαλλήλους μέσω τηλεδιάσκεψης. Μέσω της ψηφιακής πλατφόρμας «myKEPlive.gov.gr», οι πολίτες...
Ξεκίνησε εδώ και λίγες ημέρες η εφαρμογή «myKEPlive» στην οποία συμμετέχει και ο Δήμος Διονύσου, δίνοντας τη δυνατότητα στους πολίτες να εξυπηρετούνται από υπαλλήλους του ΚΕΠ Αγίου Στεφάνου μέσω τηλεδιάσκεψης χωρίς...