Λαυρεωτικής Εκδήλωση από το Σύλλογο Κρητών Λαυρίου Δημοσιεύθηκε 1 έτος πριν στις 7 Ιουλίου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Ο Δήμος Λαυρεωτικής και το Ν.Π.Δ.Δ. «ΘΟΡΙΚΟΣ» σας προσκαλούν στη μουσικοχορευτική εκδήλωση του Συλλόγου Κρητών Λαυρίου «Η ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ» που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 8 Ιουλίου 2023 και ώρα 21:00 στην ΑΚΕΛ. Είσοδος ελεύθερη. Σχετικά θέματα:Σύλλογος Κρητών Λαυρίου επομενο Συναυλία με το Γιώργο Λιβάνη στην Κεντρική Πλατεία Μαρκοπούλου Προηγουμενο “Τριαντάφυλλο στο Στήθος”: Θεατρική παράσταση στο Χαϊδάρι Continue Reading Δείτε επίσης Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Κοινωνία2 λεπτά πριν Νέα διανομή τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης πραγματοποίησε το Κοινωνικό Παντοπωλείο Λυκόβρυσης – Πεύκης Ειδήσεις13 λεπτά πριν Συνάντηση εργασίας της υφυπουργού Ανάπτυξης, Ζ. Ράπτη με τον πρύτανη και τον αντιπρύτανη του ΕΜΠ Αγίας Παρασκευής21 λεπτά πριν Αγ. Παρασκευή: Ανταλλαγή πυρών μεταξύ διοίκησης και αντιπολίτευσης για τον πολιτισμό Περιβάλλον54 λεπτά πριν Χαλάνδρι: Ολοκληρώθηκαν οι δράσεις «Σώζουμε τρόφιμα στα σχολεία» Ειδήσεις1 ώρα πριν Αντίστροφη μέτρηση για διορθώσεις στο τεκμήριο εισοδήματος των ελεύθερων επαγγελματιών ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ