Αγίων Αναργύρων - Καματερού

Δεν μπόρεσε να αντισταθεί ο Ερμής Ηρακλείου

Ο ΠΑΟ Καματερού επικράτησε με 3-1 επί του Ερμή Ηρακλείου. Στο 31′ λεπτό μετά από σέντρα του Μαυροειδή, στο πίσω μέρος της άμυνας του Ερμή, ο Τσουτσάνης με αριστερό σουτ έγραψε το 1-0.

Στο 34′ δεν μπόρεσε από πολύ κοντά ο Τσουτσάνης να πλασάρει χάνοντας μία σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΟ Καματερού.

Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 53′ έκλεψε την μπάλα από τον αμυντικό ο Μπινέρι και με ωραία ενέργεια και σουτ μέσα από την περιοχή έγραψε το 2-0. Στο 55′ φάουλ από τον Καραΐνδρο και κεφαλιά του Γιαννίκου η μπάλα έφθασε πάνω στην γραμμή για να έρθει με πλασέ ό Προμπονάς να μειώσει σε 2-1. Στο 82′ κόρνερ του Τσουτσάνη απέκρουσε με τις γροθιές ο Τάρλας και στην επαναφορά ο Τσουρούλας με πλασέ έγραψε το 3-1.