Αγίας Παρασκευής
Μεταγραφή για την Αγία Παρασκευή
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2013/11/images_sports_basket-4.jpg)
Τον αθλητικό πάουερ φόργουορντ Γιώργο Δημητρίου ενέταξε στο δυναμικό της η Αγία Παρασκευή στην προσπάθεια που θα κάνει η ομάδα των βορείων προαστίων μετά τον υποβιβασμό της στην Β΄ Εθνική κατηγορία μπάσκετ. Ο νέος προπονητής Δημήτρης Αποσκίτης σχολιάζοντας τόνισε: ‘’είναι ένας παίκτης που θέλαμε πολύ και νωρίς καθώς σε συνεργασία με την διοίκηση υλοποιούμε τον σχεδιασμό προκειμένου η ομάδα να παρουσιαστεί αξιόμαχη τη νέα αγωνιστική περίοδο’’.
Continue Reading