Αθλητισμός
Ο Μητσοτάκης είδε από κοντά το Game 4 των Σέλτικς με τους Χιτ
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2022/05/6f3f64ffab3926fb75779636aeddf926_L.webp)
Ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης παρακολούθησε από κοντά την αναμέτρηση των Μπόστον Σέλτικς με τους Μαϊάμι Χιτ στο TD Garden.
Ο Έλληνας πρωθυπουργός βρίσκεται τελευταία στις Ηνωμένες Πολιτείες κι είχε την ευκαιρία να παρακολουθήσει διά ζώσης το Game 4 των τελικών της Ανατολικής Περιφέρειας.
Ο Κυριάκος Μητσοτάκης καθόταν κοντά στον αγωνιστικό χώρο του TD Garden, έχοντας σε διπλανή απόσταση των rookie γκαρντ των Ντιτρόιτ Πίστονς, Κέιντ Κάνιγχαμ.
Μάλιστα ο τηλεοπτικός φακός τον «έπιασε» στο παρακάτω στιγμιότυπο:
Continue Reading