Αθλητισμός
Παρέμειναν τεχνικός και πρόεδρος στο Μαρούσι
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2014/08/images_sports_gsamarousiou2.jpg)
Ξεκίνησε η προετοιμασία του Γυμναστικού Συλλόγου Αμαρουσίου με τον προπονητή Δημήτρη Μποτσάκο να μένει στην τεχνική ηγεσία, όπως και ο Δημήτρης Κουτσούκος στην θέση του προέδρου του σωματείου. Ο μέσος της ομάδας Ξενοφώντας Κυριακέας με δηλώσεις του τόνισε τα εξής: ‘’το πιο βασικό είναι να παραμένουμε υγιείς και όλα είναι στον δρόμο μας και μπορούμε να τα πετύχουμε. Από την πλευρά μας θα προσπαθήσουμε για όσο το δυνατόν καλύτερη πορεία και να χαρούμε το ποδόσφαιρο’’.
Continue Reading