Αθλητισμός
Στην Α2 Εθνική της Pre-League ανεβαίνει ο Πανερυθραϊκός
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/06/105283433_3076836132403057_6499152593762051461_n.jpg)
Σημαντική διάκριση για την ομάδα βόλεϊ του Πανερυθραϊκού.
Συγκεκριμένα, σύμφωνα με απόφαση της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης, η ομάδα βόλεϊ ανδρών του Πανερυθραϊκού ανεβαίνει κατηγορία από την Α2 Εθνική στην Pre-League.
Ο Δήμος Κηφισιάς αναφέρει σε σχετική ανακοίνωση: “Θερμά συγχαρητήρια στους αθλητές, τους προπονητές και τη Διοίκηση της ομάδας. Ο Δήμος Κηφισιάς συμπαραστέκεται θερμά στις ομάδες και τις Διοικήσεις τους που συμβάλλουν στον μαζικό και σωματειακό αθλητισμό.”
Continue Reading