Αθλητισμός
Συνεχίζει στον Κένταυρο Βριλησσίων ο Γιάννης Γεωργουδάκης
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/02/podosfairo_0.jpg)
Την ανανέωση της συνεργασίας με τον σπουδαίο μεσοεπιθετικό Γιάννη Γεωργουδάκη ανακοίνωσε ο Κένταυρος Βριλησσίων.
Η ανακοίνωση της διοίκησης των Βριλησσίων σημειώνει: “Λαμβάνοντας υπόψιν την πολύτιμη συνεισφορά του Γιάννη Γεωργουδάκη τα δύο τελευταία χρόνια στην ομάδα μας, η οποία κατέκτησε αήττητο Πρωτάθλημα στη Β’ κατηγορία πέρσι και τερμάτισε στην 2η θέση της Α ΕΠΣΑ φέτος, η οποία θέση αποτελεί και την καλύτερη θέση στην ιστορία του συλλόγου μας, ο Κένταυρος Βριλησσίων και ο Γιάννης ήρθαν σε συμφωνία για ανανέωση και παραμονή στην ομάδα μας για τα επόμενα 3 χρόνια. Θα θέλαμε να ευχηθούμε στον Γιάννη να είναι υγιείς και να συνεχίσει να κοσμεί το Αθηναϊκό Ποδόσφαιρο με την παρουσία του”.
Continue Reading