Αθλητισμός Το Δημοτικό Γυμναστήριο Άνοιξης παίρνει το όνομα του Γιώργου Κυριάκη Δημοσιεύθηκε 1 έτος πριν στις 24 Μαΐου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Ο Δήμος Διονύσου και ο Αθλητικός Όμιλος Άνοιξης τιμούν τη μνήμη του Γεωργίου Κυριάκη και σας προσκαλούν στην τελετή ονοματοδοσίας του Δημοτικού Γυμναστηρίου Άνοιξης (Λυκαβητού 37) την Κυριακή 28/5 και ώρα 18:00. Σχετικά θέματα:Γιώργος Κυριάκης επομενο Αγώνες κολύμβησης στο Δήμο Χαϊδαρίου Προηγουμενο Δήμος Διονύσου: “Απόλυτα ασφαλές και κατάλληλο το νερό που πίνουν οι κάτοικοι της πόλης” Continue Reading Δείτε επίσης Νέα εποχή για το Δημοτικό Γήπεδο Άνοιξης – Μετονομάστηκε σε «Γεώργιος Κυριάκης» παρουσία πλήθους φίλων της ομάδας Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Κεντρικό Θέμα48 λεπτά πριν Φωτιά στην Αττική: Στέλνουν βοήθεια Σερβία, Ρουμανία και Τουρκία – «Στεκόμαστε στο πλευρό της Ελλάδας καθώς μάχεται με καταστροφικές πυρκαγιές» Δηλώσεις Πολιτικών & Δημάρχων1 ώρα πριν Κασσελάκης: Δεν είναι τώρα η στιγμή να μιλήσουμε για τις όποιες ελλείψεις έχουν φέρει αυτή τη φωτιά κυριολεκτικά στην Αθήνα Ειδήσεις1 ώρα πριν Πόσα λεπτά έκθεσης στον ήλιο είναι αρκετά για την αύξηση της βιταμίνης D; Ειδήσεις2 ώρες πριν Επιστημονική ανακάλυψη-σοκ: Βρέθηκε λίθιο αξίας 540 δισ. δολαρίων Κεντρικό Θέμα3 ώρες πριν Φωτιά στη Αττική: Μέτωπα σε Παλαιά και Νέα Πεντέλη, Νταού, Μαραθώνα και Διόνυσο – Καίγονται επιχειρήσεις σε Βριλήσσια και Χαλάνδρι ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ