Ατζέντα Μουσική βραδιά του Συλλόγου Νέας Ζωής Μεταμόρφωσης «Η Πρόοδος» Δημοσιεύθηκε 6 έτη πριν στις 27 Αυγούστου 2018 Από xtypos5 Share Tweet Ο Σύλλογος της Νέας Ζωής «Η Πρόοδος» του Δήμου Μεταμόρφωσης διοργανώνει μουσική βραδιά, το Σάββατο 1η Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 21:00, στο 4ο Δημοτικό Σχολείο (Σάμου & Αυλώνος). Θα υπάρχει ζωντανή μουσική με πενταμελή ορχήστρα, χορός, και φαγητό. Σχετικά θέματα:4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΑΣ ΖΩΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ επομενο Νύχτα Πολιτισμού: τέχνες και αφήγηση athens culture net και Αθήνα 2018 – παγκόσμια πρωτεύουσα βιβλίου Προηγουμενο 32οι πανελλήνιοι θεατρικοί αγώνες ερασιτεχνικών θιάσων Continue Reading Δείτε επίσης Τα προβλήματα που αντιμετωπίζει το 4ο δημοτικό σχολείο Μεταμόρφωσης κατέγραψε ο υπ. δήμαρχος Στράτος Σαραούδας Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις13 ώρες πριν Ο Περιστεριώτης Μ. Τσουρέκας κατέκτησε το Αργυρό Μετάλλιο στη Βαλκανική Ολυμπιάδα Μαθηματικών Νέων Ειδήσεις15 ώρες πριν Νέο Σχέδιο Πόλεως για όλη τη Σαλαμίνα Ειδήσεις15 ώρες πριν Δημοτικό Ωδείο Φυλής: Με αντιπολεμικό μήνυμα η μαθητική συναυλία του τμήματος κιθάρας – μπουζουκιού Ειδήσεις16 ώρες πριν Κοινή επιστολή δημάρχων Η.Ν. Κάσου, Σητείας, Καρπάθου, Χάλκης και Ρόδου για προγραμματισμό δρομολογίων πλοίων Ειδήσεις16 ώρες πριν Ειδική επιχείρηση της ΕΛ.ΑΣ. στις φυλακές νέων Αυλώνα – Βρέθηκαν 15 κινητά τηλέφωνα ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ