Αγίας Παρασκευής
Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας του Δικτύου Αλληλεγγύης Αγ. Παρασκευής
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/01/unnamed-12.jpg)
Πρόσκληση για κοπή πίτας από το Δίκτυο Αλληλεγγύης Αγίας Παρασκευής.
Το Δίκτυο Αλληλεγγύης Αγίας Παρασκευής κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του την Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024, ώρα 19:00, στο TOCA all-day Cafe – Bar – Restaurant (Κεντρική Πλατεία, Ηρώων Πολυτεχνείου 6) και προσκαλεί τους δημότες για κέρασμα και για μια “καλή χρονιά γεμάτη αλληλεγγύη”.
Continue Reading