Άγίου Δημητρίου
Μαθητής θετικός στον κορονοϊό, στο 7ο Δημοτικό Σχολείο Αγ. Δημητρίου
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2021/02/146407813_2879079635686145_4315501935404749718_n-800x445-1.jpg)
Με απόφαση της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δ’ Αθήνας και με στόχο τον περιορισμό της επέκτασης της πανδημίας, αναστέλλεται η λειτουργία του τμήματος E1 της Ε΄τάξης του 7ου Δημοτικού Σχολείου Αγ. Δημητρίου, από 2-2-2021 έως και 15-2-2021, λόγω επιβεβαιωμένου κρούσματος Covid – 19 σε μαθητή του.
Ο Δήμος προχώρησε άμεσα σε σχολαστικό καθαρισμό και απολύμανση όλων των χώρων.
Continue Reading