Αθηναίων Χάρης Δούκας : “Ελάτε να δείτε όλοι το τρόπαιο πριν το πάρει ο Ολυμπιακός”! Δημοσιεύθηκε 3 μήνες πριν στις 10 Μαΐου 2024 Από xtypos_10 xtypos Share Tweet Ο Δήμαρχος Αθηναίων, Χάρης Δούκας μέσα από ανάρτησή του στα social media μας προτρέπει να τρέξουμε να δούμε το τρόπαιο του Europa Conference League, το οποίο έχει τοποθετηθεί στην Πλατεία Κοτζιά, πριν το πάρει ο Ολυμπιακός!!! Δείτε την ανάρτησή του. Σχετικά θέματα:UEFA Europa Conference League 2024δημαρχος αθηναιωνΔήμος ΑθηναίωνΟλυμπιακόςΧάρης Δούκας επομενο Πρόστιμα σε σούπερ μάρκετ Σκλαβενίτη, ΑΒ Βασιλόπουλο και Κρητικό Προηγουμενο Επίδομα παιδιού: Τα πάντα έτοιμα για πληρωμή – Κλείνει το Α21 για εκκαθάριση Continue Reading Δείτε επίσης Μπακογιάννης vs Δούκας: Αντιπαράθεση για τις κοινωνικές δομές στον Δήμο Αθηναίων Δήμος Αθηναίων: Μέτρα και πρωτοβουλίες κατά της διαφθοράς Προσλήψεις 520 υπαλλήλων στον δήμο Αθηναίων – Θέσεις εργασίας χωρίς πτυχίο Δήλωση δημάρχου Αθηναίων, Χ. Δούκα, μετά την απώλεια της ζωής εργαζομένου στην καθαριότητα 520 προσλήψεις στον δήμο Αθηναίων χωρίς πτυχίο Δήμος Αθηναίων: Σαρωτικές αλλαγές στη Δημοτική Αστυνομία Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Αθλητισμός3 λεπτά πριν Έτοιμο το ανακατασκευασμένο γήπεδο 5×5 στα Πέτρινα του Άλσους Βεΐκου Μεταμόρφωσης6 λεπτά πριν Με τους “Orizontes” στην Κάτω Μποφίλια ολοκληρώθηκε η 5η “Μουσική Παρέα” του Δήμου Μεταμόρφωσης Αθλητισμός19 λεπτά πριν Πάνω από 2.350 παιδιά στα καλοκαιρινά προγράμματα του Δήμου Χαλανδρίου Αλίμου26 λεπτά πριν Ανακοίνωση του Δήμου Αλίμου για την αναστολή λειτουργίας των Ανοιχτών Σχολικών Προαυλίων Άγίου Δημητρίου29 λεπτά πριν Συνάντηση με τη διοίκηση της ΕΥΔΑΠ για την επίλυση ζητημάτων του δικτύου ύδρευσης ζητά ο δήμαρχος Αγ. Δημητρίου ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ