Αμαρουσίου
Ευχές στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης από τον Δήμαρχο Αμαρουσίου Θεόδωρο Αμπατζόγλου
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/12/theodoros-ampatzoglou-xmas2020-eyxes-1.jpg)
Με την ευκαιρία των Χριστουγέννων και της προσμονής του νέου έτους ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Θεόδωρος Αμπατζόγλου στέλνει τις ευχές του προς τους Μαρουσιώτες -στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης- και τους καλεί να συμβάλλουν όλοι έτσι ώστε το Μαρούσι να αναδειχθεί πρωταθλητής στην Ανθρωπιά, την Αλληλεγγύη και τον Εθελοντισμό.
Continue Reading