Διονύσου Ομαδική έκθεση ζωγραφικής στο Δήμο Διονύσου Δημοσιεύθηκε 1 έτος πριν στις 7 Ιουνίου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Ομαδική έκθεση ζωγραφικής ενηλίκων και παιδικού εργαστηρίου παρουσιάζει ο Δήμος Διονύσου: Σχετικά θέματα:έκθεση ζωγραφικής επομενο «Art & Voice Ζωγραφίζοντας τις πληγές» στο θέατρο Σοφία Βέμπο Προηγουμενο Δήμος Κρωπίας: Ατελείωτο κέφι από το …«Άνω – Κάτω» του Γιάννη Ζουγανέλη και του Άλκη Κωνσταντόπουλου! Continue Reading Δείτε επίσης Έκθεση ζωγραφικής “Άλλη μια σκέψη μου” στον Πόρο Η ετήσια Έκθεση Ζωγραφικής Ενηλίκων των Τμημάτων του Δήμου Νέας Ιωνίας Έκθεση Ζωγραφικής των Καλλιτεχνικών Εργαστηρίων Δήμου Βύρωνα Μαθητική Έκθεση – Αφιέρωμα στην Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος στο Αιγάλεω Έκθεση των Τμημάτων Ζωγραφικής του Δήμου Παπάγου – Χολαργού Ομιλία με τίτλο «Τα προσωπεία της βίας» στο Κέντρο Τεχνών Δήμου Αθηναίων Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Αθλητισμός3 ώρες πριν “Βλέπει” προημιτελικά η Εθνική πόλο! Νίκη – θρίλερ στα πέναλτι κόντρα στο Μαυροβούνιο Αθλητισμός3 ώρες πριν Δεν τα κατάφερε η Σάκκαρη! Ήττα από Κόστιουκ και αποκλεισμός από τη συνέχεια της Ολυμπιάδας Κεντρικό Θέμα3 ώρες πριν Επικίνδυνη κλιμάκωση στη Μ. Ανατολή: Πυραυλική επίθεση του Ισραήλ στη Βηρυτό – Στόχος διοικητής της Χεζμπολάχ Αθλητισμός5 ώρες πριν Δωρεάν μηνιαία συμμετοχή των μικρών αθλητών της Σαλαμίνας σε αθλητικές δραστηριότητες Ειδήσεις6 ώρες πριν ΥΠΠΟ: Έτος Μίκη Θεοδωράκη το 2025 ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ