Διονύσου
Προοπτικές για συνεργασία ανάμεσα σε Δήμο Διονύσου και ΕΕΤΑΑ
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2022/04/277608105_1999173283620430_970811933512326834_n.jpg)
Σημαντική συνάντηση εργασίας σε πολύ καλό κλίμα με προοπτική τη συνεργασία του Δήμου Διονύσου με την Ελληνική Εταιρία Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (ΕΕΤΑΑ), πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 7 Απριλίου μεταξύ του Δημάρχου Γιάννη Καλαφατέλη και υψηλόβαθμων στελεχών της εταιρίας.
Στη συνάντηση με το Δήμαρχο Διονύσου συμμετείχαν ακόμη ο Πρόεδρος της ΕΕΤΑΑ Δημήτρης Μαραβέλιας, ο Διευθύνων Σύμβουλος Σπύρος Σπυρίδων, ο Εντεταλμένος Σύμβουλος Χαράλαμπος Καούκης και ο Γενικός Γραμματέας του Δήμου Διονύσου Χρήστος Μπακούρος.
Υπογραμμίζεται ότι η ΕΕΤΑΑ αποτελεί τον ενδιάμεσο φορέα διαχείρισης για τα Επιχειρησιακά Προγράμματα του ΕΣΠΑ καθώς και το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Αγροτικής Ανάπτυξης.
Continue Reading