Ζωγράφου Δίνουμε αίμα για τα παιδιά με μεσογειακή αναιμία Δημοσιεύθηκε 4 μήνες πριν στις 6 Απριλίου 2024 Από xtypos_10 xtypos Share Tweet Σχετικά θέματα:δήμος Ζωγράφουεθελοντική αιμοδοσία επομενο Διακοπές ρεύματος σήμερα σε Αθήνα, Πειραιά και άλλες 10 περιοχές της Αττικής Προηγουμενο Δήμος Ζωγράφου: Ανοίγει μετά από 10 χρόνια η παιδική χαρά Ούλοφ Πάλμε Continue Reading Δείτε επίσης Αδέσποτα ζωάκια προς υιοθεσία στον Δήμο Ζωγράφου Αιμοδοσία Σωτηρείων στη Μεταμόρφωση τον Αύγουστο Ολοκληρώθηκε η 70η εθελοντική αιμοδοσία στον Δήμο Πετρούπολης Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η 79η Εθελοντική Αιμοδοσία στον Δήμο Αγ. Δημητρίου Εθελοντική αιμοδοσία στον Δήμο Αλίμου Eθελοντική αιμοδοσία την Πέμπτη 11/07 στο πάρκο Μ. Θεοδωράκης των Βριλησσίων Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Αθλητισμός14 λεπτά πριν Αναβλήθηκε εκ νέου η προπόνηση του τριάθλου Ειδήσεις30 λεπτά πριν 2 νεκροί και 3 τραυματίες από ισραηλινή επίθεση με drone στον νότιο Λίβανο Ειδήσεις44 λεπτά πριν Γάλλος υπουργός Μεταφορών: «Όλα τα τρένα» υψηλής ταχύτητας κινούνται «κανονικά» σήμερα το πρωί Αθλητισμός59 λεπτά πριν Εντυπωσιακή πρόκριση στον ημιτελικό για τους Παπακωνσταντίνου και Γκαϊδατζή Ειδήσεις1 ώρα πριν Ο Πούτιν απειλεί με πυρηνικά αν οι ΗΠΑ εφαρμόσουν τα σχέδιά τους στην Ευρώπη ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ