Ειδήσεις Νέος Δήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης ο Μάριος Ψυχάλης Δημοσιεύθηκε 9 μήνες πριν στις 15 Οκτωβρίου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Σε ένα δυνατό ντέρμπι, ο Μάριος Ψυχάλης κατάφερε να επικρατήσει στο Δήμο Λυκόβρυσης – Πεύκης. Με ποσοστό 54,38% ξεπέρασε τον Γ. Λέων και έχει την πλειοψηφία των εδρών στο Δημοτικό Συμβούλιο. Δείτε ΕΔΩ όλα τα αποτελέσματα Σχετικά θέματα:δημοτικές εκλογέςΜάριος Ψυχάλης επομενο Κασσελάκης: «Απόψε είναι η πρώτη μεγάλη ρωγμή του καθεστώτος Μητσοτάκη» Προηγουμενο Μπακογιάννης: «Θερμά συγχαρητήρια στον κ. Δούκα – Δική μου η ευθύνη του αποτελέσματος» Continue Reading Δείτε επίσης Σημαντική η ανταπόκριση των δημοτών στο πρόγραμμα του ατομικού καφέ κάδου στη Λυκόβρυση – Πεύκη Με 8 νέα ηλεκτρικά οχήματα ενισχύεται ο στόλος του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης Σύμβουλος του δημάρχου Μάριου Ψυχάλη ο έμπειρος αυτοδιοικητικός Παναγιώτης Μπόλλας Με χρηματοδότηση 80.000 ευρώ από το Πράσινο Ταμείο ενισχύεται η προστασία των δασών της Λυκόβρυσης – Πεύκης Ενισχύθηκε το δυναμικό του Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης με 32 νέες προσλήψεις O Δήμος Λυκόβρυσης – Πεύκης παρέλαβε 65 ατομικούς καφέ κάδους από την Περιφέρεια Αττικής Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Αμαρουσίου22 λεπτά πριν Συνεδριάζει την Τρίτη 23/07 το ΔΣ Αμαρουσίου – Δείτε τα θέματα Ειδήσεις49 λεπτά πριν Χαμός με τα ΧΡΥΣΑ Σωτήρεια – Μπορεί να αγγίξει και τα 200000 ευρώ το καθιερωμένο πανηγύρι στην πόλη Πεντέλης1 ώρα πριν Ψηφίστηκε το Στρατηγικό Σχέδιο του Δήμου Πεντέλης Κηφισιάς, Ερυθραίας, Εκάλης1 ώρα πριν Ολοκληρώθηκαν τα δωρεάν θαλάσσια μπάνια για τα μέλη των ΚΑΠΗ του Δήμου Κηφισιάς Ειδήσεις2 ώρες πριν Φωτιά στις Ερυθρές Αττικής ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ