Εκκλησία
Ο Π. Ιωάννου στον εκκλησιασμό του Συλλόγου Ηπειρωτών Β. Προαστίων
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2021/01/ΜΗΤΡΟΠ.jpg)
Στον Άγιο Παντελεήμονα παρευρέθηκαν ο Αντιδήμαρχος Λυκόβρυσης – Πεύκης, Π. Ιωάννου με το συνεργάτη του Θ. Ξυνταράκη.
Εκεί ο Σύλλογος Ηπειρωτών Βορ. Προαστίων Αττικής, τίμησε, την μνήμη του Αγίου Γεωργίου, εν Ιωαννινοις, με Αρχιερατική Θεία Λειτουργία και Αρτοκλασία, χοροστατούντος του Σεβασμιοτάτου Μητροπολίτη, κ.κ. Κυρίλλου.
Continue Reading