Ανακοινώσεις Στην οδό Υψηλάντου μεταφέρεται η Λαϊκή Αγορά της Πεύκης Δημοσιεύθηκε 10 μήνες πριν στις 28 Σεπτεμβρίου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Σύμφωνα με ανακοίνωση της Διεύθυνσης Λαϊκών Αγορών της Περιφέρειας Αττικής η Λαϊκή Αγορά της Πεύκης από τις 11 Οκτωβρίου και για τους επόμενους 4 μήνες θα πραγματοποιείται στην οδό Υψηλάντου. Σχετικά θέματα:λαικη αγορα επομενο Η Λυκόβρυση έδειξε τη στήριξή της στη Μαρίνα Πατούλη – Σταυράκη – Δυναμικό παρών στην κεντρική ομιλία της Προηγουμενο Τον Νίκο Χιωτάκη υποδέχθηκε στο Δημαρχείο ο Τάσος Μαυρίδης Continue Reading Δείτε επίσης Σημαντική η ανταπόκριση των δημοτών στο πρόγραμμα του ατομικού καφέ κάδου στη Λυκόβρυση – Πεύκη Κανονικά λειτουργούν σήμερα οι λαϊκές αγορές Πώς θα λειτουργήσουν οι λαϊκές αγορές μέχρι την Καθαρά Δευτέρα ΠΟΣΠΛΑ: Χαμηλότερες ή ίδιες με πέρυσι οι τιμές στις λαϊκές Κανονικά λειτουργούν σήμερα οι λαϊκές αγορές – Ξεκίνησε και η εφαρμογή των POS Κανονικά λειτουργούν σήμερα οι λαϊκές αγορές Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις3 λεπτά πριν Επίδομα θέρμανσης: Πότε θα γίνει η νέα πληρωμή Αμαρουσίου16 λεπτά πριν Το Δημοτικό Συμβούλιο Αμαρουσίου ενημέρωσε ο δήμαρχος Αμαρουσίου, μέλος ΕΕ του Δ.Σ. της ΚΕΔΕ για τα οικονομικά προβλήματα των Δήμων Ειδήσεις18 λεπτά πριν ΑΣΕΠ 3ΓΒ: Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα Γαλατσίου21 λεπτά πριν Αγοράστηκε οικόπεδο στη συμβολή οδών Πανός και Νυμφών από τον Δήμο Γαλατσίου Ειδήσεις33 λεπτά πριν Πανελλήνιες 2025: Αναρτήθηκε η ύλη για όλα τα μαθήματα ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ