Ειδήσεις
Δράση για την Οδική Ασφάλεια στον Δήμο Μεταμόρφωσης
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2021/10/theodorakisafisa50x70-dior1b-1-1.jpg)
Τη Δευτέρα 25/10/2021 στην Πλατεία Μεταμορφώσεως Σωτήρος (έναντι Δημαρχείου Μεταμόρφωσης) πραγματοποιείται Δράση ενημέρωσης & ευαισθητοποίησης των μαθητών για την Οδική Ασφάλεια με την συμμετοχή του Ινστιτούτου Οδικής Ασφαλείας «Πάνος Μυλωνάς».
Σημείωση: Λόγω των περιοριστικών μέτρων κατά του COVID-19 και των δυνατοτήτων των προσομοιωτών (συγκεκριμένος αριθμός χρηστών), οι συμμετοχές προέρχονται από το 1ο Λύκειο Μεταμόρφωσης.
Ωστόσο θα ακολουθήσουν επόμενες δράσεις για περισσότερες συμμετοχές.
Continue Reading