Μεταμόρφωσης Κοπή πίτας την Κυριακή 22 Ιανουαρίου για την παράταξη “Ελπίδα για τη Μεταμόρφωση” Δημοσιεύθηκε 2 έτη πριν στις 18 Ιανουαρίου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Κοπή πίτας θα πραγματοποιήσει την Κυριακή 22 Ιανουαρίου η παράταξη “Ελπίδα για τη Μεταμόρφωση”: Σχετικά θέματα:κοπή πίτας επομενο Τα απόνερα της απόφασης του ΣτΕ έφτασαν στον Δήμο Μεταμόρφωσης Προηγουμενο ΕΣΠΑΑΑ Γυναικών: Κυπελλούχος ο ΑΟΔΜ – Συγκίνηση για τις αθλήτριες και όλη τη Μεταμόρφωση Continue Reading Δείτε επίσης Τιμητική Βράβευση των Εθελοντών του Δήμου Αιγάλεω Φωτορεπορτάζ από την εκδήλωση κοπής πίτας της “Ελπίδας για τη Μεταμόρφωση” Πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας της παράταξης «Πρώτα η Ηλιούπολη» Ένωση Γονέων Μαθητών Ηρακλείου Αττικής: Έλαβε χώρα η εκδήλωση “Ενδοσχολικός εκφοβισμός και νεανική παραβατικότητα” Κοπή πίτας του Συλλόγου Εργαζομένων του ΨΝΑ Δαφνί Κοπή Πίτας Βαγγέλη Ντηνιακού και Δημοτικής Παράταξης “Χαϊδάρι Ξανά” Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις1 λεπτό πριν Συνάντηση του υπουργού Ανάπτυξης, Τ. Θεοδωρικάκου με τον Σύνδεσμο Βιομηχανιών Αττικής και Πειραιά Αμαρουσίου12 λεπτά πριν Συλλυπητήριο μήνυμα του δημάρχου Αμαρουσίου, Θ. Αμπατζόγλου, για την απώλεια του Μιχάλη Χρηστάκη Κοινωνία46 λεπτά πριν Ολοκληρώθηκε το πρόγραμμα Δημιουργικής Απασχόλησης του Δήμου Παπάγου – Χολαργού Ειδήσεις51 λεπτά πριν Φωτιά στο Σχιστό Κορυδαλλού – Επιχειρούν πυροσβεστικές δυνάμεις Αθλητισμός56 λεπτά πριν Η διεθνής επιθετικός Άννα Μαρία Σπανού στον ΑΟΝΝΕ Αμαζόνες ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ