Νέας Ιωνίας Κοπή πίτας της παράταξης “Δημιουργία Αλληλεγγύη” το Σάββατο 28 Ιανουαρίου Δημοσιεύθηκε 2 έτη πριν στις 16 Ιανουαρίου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Η κοπή πίτας της παράταξης “Δημιουργία Αλληλεγγύη” θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 28 Ιανουαρίου. Δείτε την πρόσκληση: Σχετικά θέματα:Δημιουργία Αλληλεγγύηκοπή πίτας επομενο Δ.Σ. Νέας Ιωνίας: Θέμα προς συζήτηση από την παράταξη «Δημιουργία Αλληλεγγύη» Προηγουμενο Αφιέρωμα στον Σωτήρη Βάρβογλη, Ζωγράφο – Ψηφιδογράφο (1944-2023) από το Λουκά Χριστοδούλου Continue Reading Δείτε επίσης Τιμητική Βράβευση των Εθελοντών του Δήμου Αιγάλεω Φωτορεπορτάζ από την εκδήλωση κοπής πίτας της “Ελπίδας για τη Μεταμόρφωση” Πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας της παράταξης «Πρώτα η Ηλιούπολη» Ένωση Γονέων Μαθητών Ηρακλείου Αττικής: Έλαβε χώρα η εκδήλωση “Ενδοσχολικός εκφοβισμός και νεανική παραβατικότητα” Κοπή πίτας του Συλλόγου Εργαζομένων του ΨΝΑ Δαφνί Κοπή Πίτας Βαγγέλη Ντηνιακού και Δημοτικής Παράταξης “Χαϊδάρι Ξανά” Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Αιγάλεω9 ώρες πριν Ολοκληρώθηκαν οι Κινηματογραφικές Βραδιές του Δήμου Αιγάλεω Ειδήσεις9 ώρες πριν Επίσκεψη Όλ. Κεφαλογιάννη στην έκθεση ‘‘Η χαρά της ζωής’’ με τον Πρέσβη της Ιαπωνίας ΙΤΟ Koichi Ειδήσεις10 ώρες πριν Η δήμαρχος του Παρισιού έκανε βουτιά στον Σηκουάνα Ειδήσεις10 ώρες πριν Το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο εξέλεξε τους 14 Αντιπροέδρους του Ειδήσεις11 ώρες πριν Τουλάχιστον έξι νεκροί στις συγκρούσεις φοιτητών και φιλοκυβερνητικών διαδηλωτών στο Μπανγκλαντές ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ