Κοινωνία Η Παιγνιοθήκη του Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας – Χαλκηδόνας κόβει την πίτα της Δημοσιεύθηκε 4 έτη πριν στις 8 Φεβρουαρίου 2020 Από xtypos6 Share Tweet Τα παιδιά της Παιγνιοθήκης προσκαλούν γονείς, συγγενείς και φίλους, στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας την Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου. Η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 5:30μ.μ. και θα πραγματοποιηθεί στην Παιγνιοθήκη, Αγ. Αναργύρων 11 στη Νέα Χαλκηδόνα. Σχετικά θέματα:κοπή πίταςΚοπή πρωτοχρονιάτικης πίταςΠαιγνιοθήκη Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας - Χαλκηδόνας επομενο «Διεκδικούμε Μαζί» με την Ε.Σ.Α.μεΑ. στον Δήμο Βριλησσίων Προηγουμενο Συνεχίζονται οι εγγραφές στα τμήματα του Κέντρου Δια Βίου Μάθησης του Δήμου Ν. Φιλαδέλφειας – Χαλκηδόνας Continue Reading Δείτε επίσης Τιμητική Βράβευση των Εθελοντών του Δήμου Αιγάλεω Φωτορεπορτάζ από την εκδήλωση κοπής πίτας της “Ελπίδας για τη Μεταμόρφωση” Πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας της παράταξης «Πρώτα η Ηλιούπολη» Ένωση Γονέων Μαθητών Ηρακλείου Αττικής: Έλαβε χώρα η εκδήλωση “Ενδοσχολικός εκφοβισμός και νεανική παραβατικότητα” Κοπή πίτας του Συλλόγου Εργαζομένων του ΨΝΑ Δαφνί Κοπή Πίτας Βαγγέλη Ντηνιακού και Δημοτικής Παράταξης “Χαϊδάρι Ξανά” Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις11 ώρες πριν Ο Εμανουέλ Μακρόν δεν θα ορίσει πρωθυπουργό μέχρι τη λήξη των Ολυμπιακών Αγώνων Ειδήσεις11 ώρες πριν Βαρκελώνη: Να μπουν όρια στην τουριστική κίνηση ζητά ο δήμαρχος Ειδήσεις12 ώρες πριν Έκρηξη σε εργοστάσιο της Χοσέ Κουέρβο στο Μεξικό με τουλάχιστον πέντε νεκρούς Ειδήσεις12 ώρες πριν Ολυμπιακοί 2024: Ξεχειλίζει η οργή των Παριζιάνων για τα μέτρα ασφαλείας – Νιώθουν “φυλακισμένοι” Αγίων Αναργύρων - Καματερού13 ώρες πριν Εξώδικο των Δήμων Αγ. Αναργύρων-Καματερού, Ιλίου και Πετρούπολης προς τον ΔΕΔΔΗΕ για τις επαναλαμβανόμενες διακοπές ρεύματος ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ