Κοινωνία “Μάθε! Μίλα! Ζήσε!” – Ομιλία για το bullying στο Δήμο Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας Δημοσιεύθηκε 4 έτη πριν στις 2 Φεβρουαρίου 2020 Από Χτύπος Share Tweet Ενημέρωση για τον σχολικό εκφοβισμό (bullying)” και τον εθισμό στο διαδίκτυο, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου και ώρα 6:30μ.μ. στο Πνευματικό Κέντρο της Νέας Φιλαδέλφειας (Ν. Τρυπιά 45). Σχετικά θέματα:Bullyingομιλία για τον σχολικό εκφοβισμόΣχολικός Εκφοβισμός επομενο Δωρεά τροφίμων από ιδιώτη στο Δήμο Νέας Σμύρνης [Εικόνες] Προηγουμενο «Διεκδικούμε Μαζί» με την Ε.Σ.Α.μεΑ. στις 4 Φεβρουαρίου στον Δήμο Κορυδαλλού Continue Reading Δείτε επίσης Νέα Αριστερά Γλυφάδας και Ελληνικού – Αργυρούπολης για την εφηβική βία Μήνυμα κατά του σχολικού εκφοβισμού έστειλαν τα παιδιά της Μεταμόρφωσης Bullying: Σφοδρή κριτική ασκεί η αντιπολίτευση στα κυβερνητικά μέτρα Ανακοινώνονται νέα μέτρα για τα σχολεία: Ψηφιακά οι απουσίες και οι βαθμοί, τι αλλάζει σε κινητά και αποβολές Κ. Μητσοτάκης: “Να σπάσουμε τη σιωπή για το bullying” – Επανέρχεται η 5ημερη αποβολή – Οι υπόλοιπες αποφάσεις Μήνυμα ενότητας και ελπίδας κατά του σχολικού εκφοβισμού από τον Δήμο Αγίων Αναργύρων-Καματερού Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις2 ώρες πριν Ο Εμανουέλ Μακρόν δεν θα ορίσει πρωθυπουργό μέχρι τη λήξη των Ολυμπιακών Αγώνων Ειδήσεις2 ώρες πριν Βαρκελώνη: Να μπουν όρια στην τουριστική κίνηση ζητά ο δήμαρχος Ειδήσεις3 ώρες πριν Έκρηξη σε εργοστάσιο της Χοσέ Κουέρβο στο Μεξικό με τουλάχιστον πέντε νεκρούς Ειδήσεις3 ώρες πριν Ολυμπιακοί 2024: Ξεχειλίζει η οργή των Παριζιάνων για τα μέτρα ασφαλείας – Νιώθουν “φυλακισμένοι” Αγίων Αναργύρων - Καματερού4 ώρες πριν Εξώδικο των Δήμων Αγ. Αναργύρων-Καματερού, Ιλίου και Πετρούπολης προς τον ΔΕΔΔΗΕ για τις επαναλαμβανόμενες διακοπές ρεύματος ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ