Κοινωνία
Ο Πρόεδρος ΒΕΠ στην εκδήλωση κοπής πίτας του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΦΩΤΟ-ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ-ΕΕΑ-scaled.jpg)
Στην εκδήλωση της κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών που πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή ,19 Ιανουαρίου 2024 σε γνωστό αθηναϊκό κέντρο διασκέδασης παρευρέθηκε ο Πρόεδρος ΒΕΠ, Γιώργος Παπαμανώλης – Ντόζας.
Ο κ. Παπαμανώλης – Ντόζας εξέφρασε τα θερμά του συγχαρητήρια για την άρτια διοργάνωση της εκδήλωσης όσο και για το έργο του στον Πρόεδρο ΕΕΑ, κο Γιάννη Χατζηθεοδοσίου.
Continue Reading