Κοινωνία
Ο Πρόεδρος ΒΕΠ στο KICK OFF EVENT του Δήμου Πειραιά για τη γαλάζια οικονομία
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΦΩΤΟ-KICK-OFF-EVENT.png)
O Πρόεδρος του Βιοτεχνικού Επιμελητηρίου Πειραιά, Γιώργος Παπαμανώλης – Ντόζας, συμμετείχε και απεύθυνε χαιρετισμό στο KICK OFF EVENT, τη Δευτέρα 15/1/2024 στο μέγαρο του ΕΒΕΠ, σε μια ειδική εκδήλωση που διοργάνωσε ο Δήμος Πειραιά.
Στην εκδήλωση παρουσιάστηκε ο μηχανισμός υποστήριξης της καινοτόμου δράσης των επιχειρήσεων που δραστηριοποιούνται στη «γαλάζια οικονομία» στον Δήμο Πειραιά και οι στόχοι του.
Continue Reading