Περιβάλλον Δήμος Πετρούπολης: Καθαρισμός του Ποικίλου Όρους Δημοσιεύθηκε 3 έτη πριν στις 9 Ιουνίου 2021 Από xtypos6 Share Tweet Ο Δήμος Πετρούπολης διοργανώνει την 3η Δράση Περιβαλλοντικής Ευαισθητοποίησης για καθαρισμό του Ποικίλου όρους. Η δράση θα λάβει χώρα την Κυριακή 13 Ιουνίου 2021 και ώρα 09:30 π.μ. με αφετηρία το Αμαξοστάσιο του Δήμου (τέρμα της οδού Αναπαύσεως). Σχετικά θέματα:καθαρισμόςΠοικίλο Όρος επομενο Life Grin: Τα τελικά στάδια υλοποίησης του χώρου αστικού πρασίνου στον Άγιο Θωμά Αμαρουσίου Προηγουμενο Στην περιοχή Στούντιο Άλφα για αυτοψία ο Δήμαρχος Αμαρουσίου Continue Reading Δείτε επίσης Συνεχίζεται η δράση «Φροντίζουμε την πόλη μας σε κάθε γειτονιά» στον Άγιο Δημήτριο Καθαρισμός πλατειών και άλλες εργασίες στον Δήμο Νίκαιας – Αγ. Ι. Ρέντη Καθαρισμός και αποχλόαση του συνόλου των κοινόχρηστων χώρων του Δήμου Βριλησσίων Διεθνές Φεστιβάλ Πέτρας 2024 Εργασίες καθαρισμού στο πρώην information στο Χαϊδάρι Κοινή δράση δενδροφύτευσης των Δήμων Αγίων Αναργύρων-Καματερού, Ιλίου και Πετρούπολης Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις11 ώρες πριν Συνήγορος του Πολίτη: Διαγραφή οφειλών από κλήσεις ΚΟΚ που βεβαιώθηκαν μετά την τριετία Ειδήσεις11 ώρες πριν Έρχεται ευνοϊκή ρύθμιση για χιλιάδες ιδιοκτήτες ακινήτων από το Κτηματολόγιο Ειδήσεις12 ώρες πριν Εγκαινιάζεται το Σάββατο 27/7 το Αρχαιολογικό Μουσείο Τήλου Ειδήσεις13 ώρες πριν Η Εναλλακτική Σκηνή της ΕΛΣ φιλοξενεί ένα πολυπρισματικό καλλιτεχνικό πρόγραμμα την περίοδο 2024/25 Ειδήσεις13 ώρες πριν Η Σάμος στην κορυφή των μη συμβατικών προορισμών που προτιμούν οι Ελβετοί ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ