Εκδηλώσεις
Διεθνές Φεστιβάλ Πέτρας: Ξεκίνησε η προπώληση των εισιτηρίων
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/07/Διεθνές-Φεστιβάλ-Πέτρας.jpg)
Το “Διεθνές Φεστιβάλ Πέτρας” του Δήμου Πετρούπολης ανοίγει και πάλι τις πύλες του και σας περιμένει για μοναδικές βραδιές θεάτρου και μουσικής, με θέα όλο το λεκανοπέδιο.
Η προπώληση των εισιτηρίων έχει ξεκινήσει και θα γίνεται:
- Στο Γραφείο Εξυπηρέτησης του Πολίτη (Κώστα Βάρναλη 72, πλησίον Δημαρχείου Πετρούπολης), από Δευτέρα έως Παρασκευή και ώρες: 11:00 – 13:00. Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 213 2024400 – 401
- Στον Δημοτικό Θερινό Κινηματογράφο «Σινέ Πετρούπολις» (25ης Μαρτίου 168) καθημερινά, και ώρες 21:30 – 22:30
Continue Reading