Κοινωνία Ανοικτές και πάλι οι Παιδικές Χαρές στον Δήμο Φιλοθέης – Ψυχικού Δημοσιεύθηκε 7 μήνες πριν στις 9 Ιανουαρίου 2024 Από xtypos6 Share Tweet Οι Παιδικές Χαρές του Δήμου Φιλοθέης- Ψυχικού, μετά την πρόσκαιρη κακοκαιρία, παραδόθηκαν και πάλι στην διάθεση των Δημοτών, κατόπιν ελέγχου για την ασφάλειά τους. Σχετικά θέματα:παιδικές χαρές επομενο Μαθητικό και φοιτητικό συλλαλητήριο την Πέμπτη κόντρα στα μη κρατικά πανεπιστήμια Προηγουμενο Χιόνια και στο κέντρο της Αθήνας: Ανατροπή με τον καιρό τις επόμενες μέρες Continue Reading Δείτε επίσης Συνεχίζονται οι εργασίες αναβάθμισης και ανάπλασης των παιδικών χαρών στο Μαρούσι Ανοιχτές και ασφαλείς οι παιδικές χαρές στον Δήμο Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας Ο Δήμος Νέας Φιλαδέλφειας – Νέας Χαλκηδόνας εξέδωσε ανακοίνωση σχετικά με την επαναλειτουργία των παιδικών χαρών Ξεκινούν άμεσα οι εργασίες αναβάθμισης και ανακατασκευής της παιδικής χαράς στην οδό Τροίας στο Δήμο Βριλησσίων Εντολή δημάρχου Αγίου Δημητρίου για σφράγιση 6 παιδικών χαρών χωρίς σήμα καταλληλόλητας Ξεκινά η ανάπλαση δύο παιδικών χαρών στο Δήμο Λυκόβρυσης – Πεύκης Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις11 λεπτά πριν Καμπανάκι ΕΟΔΥ για ιό Δυτικού Νείλου: Σε έξαρση τα κρούσματα, «προφυλαχθείτε από τα κουνούπια» Ειδήσεις26 λεπτά πριν «Ο τρόμος έρχεται» – Εκατοντάδες πύραυλοι έτοιμοι προς εκτόξευση από το Ιράν Ειδήσεις41 λεπτά πριν Κοινωνικό Τιμολόγιο 2024: Στην τελική ευθεία για αίτηση – Η προθεσμία Ειδήσεις56 λεπτά πριν Λογαριασμοί ρεύματος: Έρχονται αυξήσεις τον Σεπτέμβριο Εκδηλώσεις56 λεπτά πριν Σωτήρεια: Η πρώτη βραδιά εορτασμού της Μεταμόρφωσης του Σωτήρος στην ομώνυμη πόλη ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ