Κοινωνία
Ολοκλήρωσε τις δράσεις του για φέτος ο Πολιτιστικός Όμιλος Ψυχικού – Αποχαιρετιστήριο γεύμα
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/07/450558978_10228888113219074_3515561065446248628_n-1.jpg)
Με αποχαιρετιστήριο γεύμα στην φιλόξενη Καμέλια ολοκλήρωσε τις δράσεις του για φέτος ο Πολιτιστικός Όμιλος Ψυχικού.
Η παρουσία εβδομήντα και πλέον μελών και φίλων σφράγισε την επιτυχία της φετινής “αναβίωσης” του Ομίλου, υπό την προεδρία της κας Βάντας Αποσκίτη – Χαματζόγλου και με την αμέριστη βοήθεια όλων των μελών του συμβουλίου.
Παρόντες ήταν η αντιδήμαρχος Εβελίνα Παλτζόγλου, που είναι πάντα κοντά στις δράσεις πολιτισμού, ο αντιδήμαρχος Βασίλης Λιάπης ,η πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής κα Αθηνά Χανακούλα,η Πρόεδρος της Επιτροπής Γειτονιάς Ψυχικού, Χρυσάνθη Βαβέτση, καθώς και η γραμματέας του δημοτικού συμβουλίου, κα Φαίνη Χατζηαθανασιάδου, που έδωσαν το δικό τους ξεχωριστό χρώμα στη βραδιά.
Continue Reading