Κοινωνία
Ο Δήμαρχος Χαϊδαρίου συζήτησε με τον Πρόεδρο του Πράσινου Ταμείου
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/03/prasino.jpg)
Ο Δήμαρχος Χαϊδαρίου Μιχάλης Σελέκος και ο Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος και Τεχνικών Υπηρεσιών Κώστας Σταθάς συναντήθηκαν με τον Πρόεδρο του Πράσινου Ταμείου Ιωάννη Ανδρουλάκη και υπηρεσιακά στελέχη. Στην συνάντηση, που έγινε σε καλό κλίμα, η Δημοτική Αρχή του Χαϊδαρίου έθεσε ζητήματα που αφορούν την ένταξη έργων και παρεμβάσεων στο Πράσινο Ταμείο με τις αντίστοιχες χρηματοδοτήσεις αλλά και την αξιοποίηση των δυνατοτήτων που προσφέρει. Ο κ. Ανδρουλάκης από τη μεριά του δεσμεύθηκε να βοηθήσει όσο μπορεί προς
αυτή την κατεύθυνση.
Continue Reading