Αμαρουσίου
Με τη B’ Έκθεση συνεχίστηκαν οι παρουσιάσεις των έργων που φιλοτέχνησαν οι σπουδαστές των Τμημάτων ζωγραφικής ενηλίκων του Κέντρου Τέχνης και Πολιτισμού Αμαρουσίου
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2017/03/images_992_ekthesh_zografikhs.jpg)
Με τα εγκαίνια της Β’ Έκθεσης των Τμημάτων ζωγραφικής ενηλίκων του Κέντρου Τέχνης και Πολιτισμού συνεχίστηκε η παρουσίαση των έργων των ερασιτεχνών δημιουργών που θήτευσαν στα καλλιτεχνικά εργαστήρια του Δήμου Αμαρουσίου κατά τη φετινή χρονιά.
Την έκθεση ζωγραφικής που φιλοξενήθηκε στο Κέντρο Κεραμικής Τέχνης εγκαινίασε ο Πρόεδρος της Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Αμαρουσίου (Κ.Ε.Δ.Α) Νίκος Πέππας.
Continue Reading