Κερατσινίου - Δραπετσώνας
«ΔΕΠΥ δεν σε φοβάμαι, δεν σε αγνοώ»
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_2535.jpg)
Το Σάββατο 6 Απριλίου ο Δήμος Κερατσινίου προσκαλεί τους πολίτες στην ημερίδα ευαισθητοποίησης και ενημέρωσης για τη ΔΕΠΥ που θα διεξαχθεί στο Καλλιτεχνικό Σχολείο Κερατσινίου-Δραπετσώνας σε συνδιοργάνωση με τον Δήμο Κερατσινίου-Δραπετσώνας και την παιδιατρική κλινική του Τζάνειου Νοσοκομείου με θέμα « Η ΔΕΠΥ σαν εφαλτήριο για δημιουργική έκφραση και εξέλιξη του παιδιού και του εφήβου »
*αφίσα από έργο μαθητών του Καλλιτεχνικού Σχολείου
Continue Reading