Κηφισιάς, Ερυθραίας, Εκάλης
Συνεχίζονται οι κυριακάτικες δράσεις καθαριότητας στο Δήμο Κηφισιάς
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2022/11/21-4-1.jpg)
Την Κυριακή 13/11 από νωρίς το πρωί, εργαζόμενοι της Διεύθυνσης Καθαριότητας ξεκίνησαν μια οργανωμένη επιχείρηση καθαρισμού δρόμων, πεζοδρομίων και κοινόχρηστων χώρων στις περιοχές των Εργατικών Πολυκατοικιών και του Νοσοκομείου ΚΑΤ.
Η δράση Καθαριότητας τις Κυριακές είναι επιπλέον του καθημερινού προγράμματος της Υπηρεσίας.
Κάθε Κυριακή, όταν ο καιρός θα το επιτρέπει εργαζόμενοι του τμήματος Καθαριότητας με τη συνδρομή σύγχρονων μηχανημάτων θα καθαρίζουν σχολαστικά γειτονιές, βελτιώνοντας την ποιότητα ζωής για τους κατοίκους και τους επισκέπτες.
Continue Reading