Ειδήσεις Puppy day-adoption day στο Δήμο Κηφισιάς Δημοσιεύθηκε 6 έτη πριν στις 31 Αυγούστου 2018 Από xtypos5 Share Tweet Η Επιτροπή Ζωοφιλίας του Δήμου Κηφισιάς διοργανώνει τα Puppy Day-Adoption Day, με σκοπό την υιοθεσία αδέσποτων του Δήμου. Οι δράσεις πραγματοποιούνται κάθε Σάββατο από τις 12:30 έως τις 16:30 στο Κέντρο της Κηφισιάς (Κολοκοτρώνη & Λεβίδου). Σχετικά θέματα:PUPPY DAY ADOPTION DAYΕπιτροπή Ζωοφιλίας του Δήμου Κηφισιάςυιοθεσία αδέσποτου σκύλου επομενο Χορήγηση Μικρογεύματος- Δεκατιανού σε οικονομικά αδύναμους μαθητές του Δήμου Ιλίου Προηγουμενο Ο ΙΣΑ ζητά να εφαρμοστεί έκτακτο σχέδιο δράσης για τον ιό του Δυτικού Νείλου Continue Reading Δείτε επίσης Γιορτή υιοθεσίας σκύλου στον Άλιμο Ο Δήμος Παλαιού Φαλήρου καλεί τους πολίτες να υιοθετήσουν σκυλιά και κουτάβια Δράση υιοθεσίας των αδέσποτων του Άλσους Νέας Φιλαδέλφειας Χριστουγεννιάτικη έκθεση χειροποίητου για τους τετράποδους φίλους του Δήμου Κηφισιάς! «Βόλτα με ένα αδεσποτάκι» Περίθαλψη έκτακτων περιστατικών τραυματισμένων αδέσποτων ζώων Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις9 ώρες πριν Ο Περιστεριώτης Μ. Τσουρέκας κατέκτησε το Αργυρό Μετάλλιο στη Βαλκανική Ολυμπιάδα Μαθηματικών Νέων Ειδήσεις10 ώρες πριν Νέο Σχέδιο Πόλεως για όλη τη Σαλαμίνα Ειδήσεις10 ώρες πριν Δημοτικό Ωδείο Φυλής: Με αντιπολεμικό μήνυμα η μαθητική συναυλία του τμήματος κιθάρας – μπουζουκιού Ειδήσεις11 ώρες πριν Κοινή επιστολή δημάρχων Η.Ν. Κάσου, Σητείας, Καρπάθου, Χάλκης και Ρόδου για προγραμματισμό δρομολογίων πλοίων Ειδήσεις11 ώρες πριν Ειδική επιχείρηση της ΕΛ.ΑΣ. στις φυλακές νέων Αυλώνα – Βρέθηκαν 15 κινητά τηλέφωνα ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ