Εκλογές 2014
“Ερχόμαστε για να δουλέψουμε”
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2014/01/images_NEW_PHOTOS_question_face.jpg)
Διαβάστε στον Χτύπο που κυκλοφορεί σήμερα μια συνέντευξη που θα συζητηθεί.
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Νέας Ιωνίας, Παναγιώτης Μανούρης, ανοίγει τα χαρτιά του και μιλά για όλους και για όλα. Πως σχεδιάζει να κυβερνήσει το Δήμο, ποιες είναι οι προτεραιότητες του. Ποιες είναι οι απόψεις του για δημοτική αρχή και άλλους συνδυασμούς.
Μόνο στον Χτύπο που κυκλοφορεί σήμερα στα περίπτερα των βορείων προαστιίων
Continue Reading