Εκλογές 2014
Η Συμμαχία Πολιτών Πεύκης –Λυκόβρυσης κόβει την πίτα της
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2013/10/images_NEW_PHOTOS_person_theodorakopoylos2.jpg)
Η νέα ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Συμμαχία Πολιτών Πεύκης-Λυκόβρυσης κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα της την Κυριακή 9 φεβρουαρίου το πρωί (ώρα 11.00) στην αίθουσα Μανόλης Αναγνωστάκης, στο ισόγειο του Δημοτικού Θεάτρου Πεύκης (οδός Χρ. Σμύρνης). Η εκδήλωση είναι ανοικτή για όλους τους πολίτες.
Ο κ. Γιάννης Θεοδωρακόπουλος, επικεφαλής της νέας παράταξης, η οποία είναι πολυσυλλεκτική και δεν δέχεται να έχει καμιά πολιτική στήριξη, αναμένεται να αναφερθεί στις αρχές και τους βασικούς άξονες της δράσης της ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΠΟΛΙΤΩΝ.
Continue Reading