Εκλογές 2014
Λαϊκή Συνέλευση της κίνησης “Νέοι Άνθρωποι-Νέα Πορεία”
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2014/02/images_NEW_PHOTOS_parataxeis_neoianthropoi_neaporeia.jpg)
Τρίτη σε σειρά Λαϊκή Συνέλευση πραγματοποίησε η Δημοτική Κίνηση Περάματος “Νέοι Άνθρωποι -Νέα Πορεία”.
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Περάματος και οι Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι με την παρουσία κατοίκων συζήτησαν φλέγοντα θέματα και καθόρισαν τους τρόπους και τις μεθόδους που θα μπορέσουν να βοηθήσουν έτσι ώστε να δημιουργηθούν οι βάσεις για μια καλύτερη πόλη. Στη συνέλευση της Δημοτικής Κίνησης παρευρέθηκε και η ιατρός Δέσποινα-Νέλλη Δημητριάδου που έκανε μια λεπτομερή αναφορά για τις καρδιακές παθήσεις και τις βλαβερές συνέπειες του καπνίσματος και της κακής διατροφής.
Τέλος παρόντες ήταν νέοι και μαθητές των σχολείων μας που είπαν τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν και τι θέλουν από τον αυριανό Δήμαρχο και τους συμβούλους του.
Continue Reading