Αμαρουσίου
Ο Γιώργος Πατούλης συζητάει με τους κατοίκους στις γειτονιές
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2013/10/images_NEW_PHOTOS_person_patoylis1.jpg)
Συνεχίζονται οι επαφές του Δημάρχου Αμαρουσίου και επικεφαλής της παράταξης “Μαρούσι Ανθρώπινη Πόλη” κ. Γιώργος Πατούλης, με κατοίκους στις γειτονιές. Ο κ. Πατούλης σήμερα θα συζητήσει συνομιλεί με τους κατοίκους στο Νέο Μαρούσι, στις 4.30 μ.μ. στο μεζεδοπωλείο “Ο Μαζωμός” επί της οδού Κυπρίων Αγωνιστών 19-21. Αύριο στις 7.30 ο κ. Πατούλης θα βρεθεί στην Αγία Φιλοθέη στο Θέατρο πάρκου Ελευθερίου (πίσω από τον Ιερό Ναό Υπαπαντής Σωτήρος).
Continue Reading