Εκλογές 2014 Πάρτι γνωριμίας με τον υποψήφιο Δήμαρχο Δημοσιεύθηκε 11 έτη πριν στις 19 Δεκεμβρίου 2013 Από Χτύπος Share Tweet Η δημοτική παράταξη Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας Δύναμη Πολιτών και ο υποψήφιος Δήμαρχος, κ. Αρης Βασιλόπουλος διοργανώνουν parti γνωριμίας την Παρασκευή 20 Δεκέμβρη στο bar STRAIGHT Δεκελείας 65 στην Ν. Φιλαδέλφεια. Σχετικά θέματα: επομενο Ξεκίνημα για τον Γιάννη Τσαβαρή Προηγουμενο Μια “Συμπολιτεία” για την Πεντέλη Continue Reading Δείτε επίσης Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Κεντρικά Θέματα1 ώρα πριν Η στιγμή που η φωτιά στον Βαρνάβα «απειλεί» το συνεργείο του OPEN Κεντρικά Θέματα1 ώρα πριν Φλέγεται η Αττική: Απειλητικά «κατεβαίνει» η φωτιά του Βαρνάβα, 100 απεγκλωβισμοί Ειδήσεις2 ώρες πριν Τι μας κάνει περισσότερο κακό, ο ύπνος με ή χωρίς κλιματιστικό; Κεντρικό Θέμα3 ώρες πριν Εκτός ελέγχου η φωτιά στον Βαρνάβα: Καίγονται σπίτια, ηχεί ασταμάτητα το «112» Ειδήσεις4 ώρες πριν Υπερθέρμανση στη ρωσική οικονομία – Οι Ρώσοι ξοδεύουν σαν να μην υπάρχει αύριο ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ