Κοινωνία
Μαθήματα για όλα τα γούστα στην Εργατική Λέσχη
Και φέτος ξεκινούν στην Εργατική Λέσχη Ν. Ιωνίας-Υδραγωγείο μαθήματα ισπανικών για αρχάριους, ζωγραφικής για παιδιά, φωτογραφίας, photoshop, κιθάρας αρχάριων και προχωρημένων, ενώ για πρώτη φορά, ξεκινούν μαθήματα μπουζουκιού και εργαστήρι θεάτρου.
Δηλώστε συμμετοχή με μήνυμα στο fb: www.facebook/elni.ydragogeio, ή στείλτε mail στο: [email protected], ή τηλεφωνήστε στο: 6940980810 και θα ειδοποιθήτε για την πρώτη συνάντηση γνωριμίας
Continue Reading