Κοινωνία
Παρών ο Αρχιεπίσκοπος σε γιορτή παιδικού σταθμού
Ο Αρχιεπίσκοπος Αθηνών και πάσης Ελλάδος Ιερώνυμος τίμησε με την παρουσία του την Χριστουγεννιάτικη γιορτή του Βρεφονηπιακού Σταθμού Αγίων Αναργύρων «Βαφειαδάκειον». Τον Μακαριώτατο Αρχιεπίσκοπο υποδέχθηκαν ο Δήμαρχος Αγίων Αναργύρων – Καματερού, Νίκος Σαράντης και ο Πρόεδρος της Διοικ. Επιτροπής του Σταθμού Πρωτοσύγγελος, Ν. Γιαννακίδης. Ο Αρχιεπίσκοπος Ιερώνυμος ευχήθηκε στα παιδιά και τους γονείς για τις εορτές των Χριστουγέννων και παρακολούθησε τα Χριστουγεννιάτικα δρώμενα της παιδικής γιορτής.
Continue Reading