Ηρακλείου Αττικής
Δ.Σ. Ηρακλείου Αττικής: Συνεδριάζει εκτάκτως για την παραχώρηση απορριμματοφόρου στον Δήμο Καρύστου
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/07/Hrakleio_Syskepsh.jpg)
Αυτή την ώρα (12 μ.μ.) συνεδριάζει δια περιφοράς το Δ.Σ. Ηρακλείου Αττικής, για την έγκριση παραχώρησης απορριμματοφόρου, για έναν μήνα, στον Δήμο Καρύστου.
Μοναδικό θέμα της συνεδρίασης του Δ.Σ. είναι:
«Έγκριση για την προσωρινή δωρεάν παραχώρηση προς χρήση για έναν (01) μήνα, του υπ’ αριθμ.κυκλοφορίας ΚΗΗ 7728 απορριμματοφόρου οχήματος του Δήμου μας, στον Δήμο Καρύστου ». (ΕΙΣ. Χ. Μπατάλια- Εντ. Δημ. Συμβ. Ε.Βαβουράκης)
Continue Reading